Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu.

Od roku 1999 do 2006 śpiewała w chórze klasycznym oraz chórze Gospelowym "Gospel Sunrise" . Aktywnie uczestniczyła w próbach, licznych wyjazdach warsztatowych i koncertach. Uczyła się śpiewu u światowych wokalistów muzyki gospel; Clifa Browna i Ruth Lynch ale tez u polskich nauczycieli, min. u Piotra Nazaruka i Ewy Kossak. 

 Jest solowa laureatka wielu konkursów, najważniejsze z nich to: I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu, I miejsce w "Szansie na sukces" z Budka Suflera, II miejsce w "Szansie na sukces" ze Stanem Borysem, I miejsce w Przeglądzie Zespołów Rockowych we Wrocławiu w 2003, II miejsce w Przeglądzie Zespołów Rockowych w Pilawie „ Złota struna” 2004, I miejsce w przeglądzie zespołów rockowych w Jaworzynie Sląskiej 2004, "Wybryk" 2001, "Karolek" 2004. 

Gościnnie byla zapraszana do  wielu telewizyjnych programów. Dwukrotnie występowała w programie „ Pytanie na Śniadanie” , „Kawa, czy Herbata”. Śpiewała w Warszawskiej Sali Kongresowej, wielu przedstawieniach muzycznych, min. we Wrocławskiej Filharmonii, Dużej Sali Polskiego Radia, Imparcie, Firleju, Teatrze Polskim oraz Teatrze Lalek.

Występowała też  min. 4-ro krotnie na Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz na transmitowanych na żywo koncertach telewizyjnych,
Np. Sylwester 2005/2006 na rynku Wrocławskim, Wybory Miss w Płocku w sierpniu 2006, Hity na Czasie 2006 W Piotrkowie Trybunalskim, Imprezie Radia Eska w Łodzi w lipcu ‘06. Pod koniec 2005 roku pozytywnie przeszła casting do musicalu „Hair” we Wrocławskim Capitolu. 
Występowała z DJem ROBERTEM LESZCZYŃSKIM, do którego dj’ki doskonaliła swój Live Vocal Show
i od którego czerpała cenne wskazówki i doświadczenia. 

Współpracowała z zespołem ZERO PROCENT w roku 2001- 2004, później pojawił się PROF. JAZZGOT, gdzie śpiewała do muzyki Piotrka Zielińskiego, od 2006 współpracowała z wrocławską grupą LADY STARS.

Ważnym epizodem stała się współpraca z Kasia Wilk i zespołem KTO TO, z którymi występowała w roku 2006 i 2007.

Rok później śpiewała w chórze i koncertowała po całej Polsce z PIOTREM RUBIKIEM, a we Wrześniu 2007 znalazła się w zespole
FREE ON STAGE, gdzie zapoznała się bliżej z klimatami muzyki House.

Jej piosenka znalazła się w roku 2007  na płycie „My music fresh vol. 2”.

Wystąpiła w teledyskach polskich hip-hopowych artystów takich jak: Verba, Pezet, Liber i Doniu. 
W roku 2010 powstał projekt DR JA, którego singiel „Spodnie" pojawiał się w radiu. Współpracuje z najlepszymi wrocławskimi Dj-ami: Dj Waveshock, Dj Xwind, Dj Taylla. 

Własną muzykę i teksty pisała w rockowym projekcie ROCKSUN,
zaś z piosenkami coverowymi występowała w zespole BE MY GUEST.
Cyklicznie występuje w show KRZYSZTOFA SKIBY.

Aktualnie Kamila wciąż rozwija się wokalnie, rozszerzając muzyczne horyzonty. Zajmuje się także tworzeniem i wykonywaniem muzycznych projektów tematycznych, uwzględniając przy tym aktualne zapotrzebowania polskiego rynku na dany trend
( do ostatnich projektów należy oczywiście Michael Jackson Tribute, Abba show).

Wieczorową porą Kamishie można spotkać śpiewającą w clubach, oraz na scenach imprez masowych.
Zajmuje sie również występami wokalnymi na imprezach firmowych, organizacją eventów, a indywidualnie współpracuje
z wieloma doskonałymi muzykami i zbiera własne materiały muzyczne.